Трековий Lexus RC F вийшов на тести

Полегшений і орієнтований на трек-дні варіант купе Lexus RC F вийшов на дорожні випробування. Версію GT aотошпигуни застали під час заїздів на “Нордшляйфе”. У червні 2015 року Lexus представив гоночне купе Lexus RC F GT для гонки з підйому на пагорб Pikes Peak International Hill Climb.

Та машина оснащувалася 5-літровим атмосферним V8 і була на 363 кілограми легшим базової моделі за рахунок більш широкого використання карбону. Судячи з усього, щось подібне отримає рестайлінговий варіант купе Lexus RC F, представлений на автосалоні в Парижі в 2018 році.

На “Нордшляйфе” aотошпигуни застали тестовий екземпляр купе, який в серійному варіанті може перетворитися в Lexus RC F GT. Автомобіль відрізняється масивним антикрилом ззаду і карбоновим капотом, так що мова може йти одночасно і про зниження маси, і про поліпшення аеродинаміки.

Незважаючи на камуфляж, можна помітити оновлену оптику, а також більшу кількість повітрязабірників, які свідчать про більш потужний двигун. Правда, ніякої інформації про мотор немає – зараз Lexus RC F оснащується 468-сильним двигуном, так що навіть такий же рівень потужності повинен зробити версію GT динамічнішою просто через зниження її маси. Оскільки базовий Lexus RC вже представлений в рестайлынговому варіанті, можна очікувати найближчим часом прем’єри оновленого Lexus RC F і дебюту нового виконання GT. Можна припустити, що станеться це або в листопаді на автосалоні в Лос-Анджелесі, або вже в 2019 році – на шоу в Детройті в січні.