Mercedes оновила GLC Coupe

Компанія Mercedes вирішила показати, як змінився новий GLC Coupe. І вибрала для цього, мабуть, оптимальний час – між найбільшими міжнародними автосалонами: минулим в Женеві і прийдешнім в Нью-Йорку. Сюрпризи є, але всі вони були відверто передбачувані.

Зовнішність автомобіля не зазнала кардинальних змін, але невелика ретуш помітно освіжила кросовер, продовживши йому молодість до зміни поколінь. Перш за все, GLC Coupe нового модельного року отримав іншу головну оптику, переглянуті бампер і решітку радіатора.

У самій компанії більше роблять упор на задній частині, де в очі відразу кидається дифузор нового формату і, звичайно ж, світлодіодні ліхтарі з внутрішньою архітектурою, витриманою в рамках актуальною дизайнерської філософії бренду.

Варто відзначити, що задня частина крос-купе стала виглядати солідніше і впевненіше, і гендерна межа, напевно, стерта: за кермом моделі буде однаково добре виглядати як жінка, так і чоловік.

Зміни в салоні торкнулися переосмислення підходу до управління. Як і Mercedes-Benz GLC, який дебютував в березні в Женеві, крос-купе обзавелося новим рульовим колесом з сенсорами, тому для вчинення будь-якої дії буде досить легкого дотику.

Зник шайбовидний контролер управління мультимедійним комплексом Mercedes-Benz User Experience (MBUX). На новинці він останнього покоління і розуміє голосові команди. Діагональ дисплея цифровий “приборки” становить 12.3 дюйма, мультимедіа можна замовити з тачскріном 10.25 дюйма. Дволітровий бензиновий двигун у версії GLC 300 Coupe став потужнішим і видає тепер 258 к.с. (370 Нм).

В “базі” новинка поставляється з турбованою “четвіркою” з віддачею 197 к.с. Бензиновим двигунам допомагає стартер-генератор з ремінним приводом, який живить 48-вольтна електросистема. Система відповідає за рекуперацію енергії, допомога в розгоні. Лінійка “дизелів” представлена ​​моторами потужністю 163, 194 і 245 к.с. Всі модифікації, які були анонсовані, оснащені системою повного приводу 4Matic і автоматичною коробкою передач. Середня витрата палива для бензинових модифікацій, згідно з даними виробника, становить 7.1-7.4 літри, “дизелі” традиційно економічніі – 5.2-5.8 літра.

Публічний дебют новинки відбудеться в рамках автосалону в Нью-Йорку, який відкриває свої двері в середині квітня. На ринок США Mercedes-Benz GLC Coupe вийде орієнтовно до кінця 2019 го.