Alpina показала свій варіант виконання B7 xDrive 2020

2

Через місяць після прем’єри оновленого BMW сьомої серії свою інтерпретацію «сімки» представила компанія Alpina. Седан B7 xDrive 2020 модельного року заснований на рестайлінговому «баварці» і отримав слідом за ним ряд покращених компонентів. Це, серед іншого, більш досконалий асистент водія з активним захистом від зіткнень при перестроюванні, детекцією не тільки пішоходів, а й велосипедистів, а також посилена шумоізоляція ззаду.

Ззаду вже за традицією встановлена ​​четвірка еліптичних вихлопних патрубків, які завершують вихлопну систему з нержавіючої сталі. Вона оснащена перемикаються клапанами для зміни звуку (режими «Спорт» і «Комфорт»). Мотор B7 зберіг ті ж номінальні параметри, що були у нього раніше. Як і на дореформеному B7, бітурбовісімка 4.4 тут видає 608 к.с. і 800 Н • м. Однак це не означає, що нинішнє оновлення не торкнулося двигуна.

У Альпіні встановили новий турбокомпресор з турбінним колесом діаметром 54 мм (було 50 мм) і змінили конструкцію інтеркуліров з з’єднувальним каналом між половинками V8, що знижує пульсації повітря на впуску. Разом зі зміненою програмою управління мотором це дозволило отримати 100% від максимального крутного моменту вже з 2000 об / хв (і аж до 5000), тоді як раніше пік тяги досягався в діапазоні 3000-5000 об / хв.

З інших особливостей Альпіни: восьмиступінчастою “автомат” ZF з перенастроєним софтом і посиленими деталями, пневмопідвіска, яка опускає кузов на 15 мм на швидкості вище 225 км / год, а до 32 км / год дозволяє натисканням кнопки підняти його на 20 мм для проїзду проблемних ділянок. Розгін з нуля до 60 миль / год (97 км / год) виявився поліпшений на 0,1 с (тепер 3,5), аналогічно скоротився час розгону до сотні (з 3,7 с до 3,6).

Максималка підросла з 310 км / год до 330. Тут є цікавий факт. Стандартні шини на моделі – 20-дюймові марки Michelin, а в якості опції можна отримати 21 дюйм з відповідним розміром класичних колісних дисків від Альпіни. Але в США у B7 є ще одна опція (без доплати) – 20-дюймові всесезонні шини. І з ними максималка буде обмежена всього на рівні 209 км / год.

У США продажі стартують в третьому кварталі. Початкова ціна седана становить $ 142 695 с урахуванням доставки до дилера. Решта особливості цілком передбачувані. Наприклад, тут є повний привід з калібруваннями Альпіни і повнокероване шасі, регульовані електронікою амортизатори з особливими настройками знову ж від Альпіни, шкіра наппа в інтер’єрі і вибір декоративних вставок (чорний рояльний лак або мирт), керамічні вставки, опціональні задні крісла Executive Lounge з масажем і вентиляцією, розважальна система для другого ряду з парою десятидюймових екранів і плеєром Blu-ray. З’явився на машині покращений трасовий автопілот Extended Traffic Jam Assistant, керуючий автомобілем на швидкості до 60 км / год, за умови що водій все одно продовжує дивитися на дорогу (за його обличчям спостерігає камера в салоні).