Apple презентувала нові iPhone

Apple CEO Tim Cook talks about the latest iPhone during an event to announce new products Tuesday, Sept. 10, 2019, in Cupertino, Calif. (AP Photo/Tony Avelar)

Всі бажаючі могли познайомитися з новинками під час прямої трансляції з штаб-квартири компанії.

Новий iPhone11 володіє додатковою камерою, роздільна здатність якої становить 12 мегапікселів. У ній з’явиться режим Night Mode, який відповідає за якість зйомки в темряві і дворазовий оптичний зум.

Основна камера iPhone11 буде ширококутною і зможе записувати відео в найвищій роздільній здатності (4К) зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Фронтальна камера дасть можливість знімати відео в уповільненому режимі.

Діагональ дисплея мобільного пристрою складе 6,1 дюйма. Він буде випускатися в 6 кольорах. Його вартість складе 699 доларів.

У нового iPhone 11 Pro з’явиться третя камера – телефото. Його випустять в чотирьох кольорах і оснастять новим дисплеєм – Super Retina XDR.

Цікаво, що ця модифікація смартфона буде мати дві версії: iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max . Їх різниця – в розмірах діагоналі екрану: 5,8 дюйма і 6,5 дюйма відповідно.

Відзначимо, що всі нові моделі будуть працювати на базі процесора A13. Розробники обіцяють, що його швидкість поб’є всі рекорди. Він зможе виконувати понад трильйон операцій в секунду

Крім того, iPhone 11 Pro зможе протриматися без підзарядки на 4 години довше, ніж його побратим iPhone XS, а iPhone 11 Pro Max випередив у цьому плані iPhone XS Max на 5 годин.

Додамо, що сьогоднішня презентація – це щорічна церемонія, в рамках якої Apple розповідає про свої нові розробки.