Армія США отримала перші багі на базі Chevrolet Colorado ZR2

GM Defense – військово-промисловий підрозділ General Motors – 27 жовтня поставив першу партію ISV (Infantry Squad Vehicle, машина піхотного відділення) армії США. Автомобіль здатний перевозити загін з дев’яти солдатів і все їхнє спорядження як по дорогах, так і поза ними. В цілому компанія будує 649 таких машин в рамках військового контракту на $214,3 мільйона, а протягом наступних восьми років обсяг постачання зросте до 2065 штук.

Автомобіль побудований спільними зусиллями підрозділу GM Defense і британської інженерної компанії Ricardo plc. За основу взято цивільний пікап Chevrolet Colorado ZR2. Виробник зазначає, що машина на 90% складається з готових комерційних деталей.

На багі встановлений 189-сильний турбодизель Duramax об’ємом 2,8 літра. Застосовується спеціальна система захисту від перекидання.

Згідно з технічним завданням, ISV повинен бути досить легким, щоб його можна було в підвішеному стані перекидати на вертольоті Sikorsky UH-60 Black Hawk, а також досить компактним, щоб поміститися усередині Boeing CH-47 Chinook. Все це забезпечує максимальну гнучкість при розгортанні військ.