Aston Martin створив автомобіль Бонда 0DBS Superleggera

20

Британський суперкар отримав особливе видання в честь 50-річчя фільму про спецагента Джеймса Бонда. 50 років тому світ попрощався з Шоном Коннері в ролі Джеймса Бонда.

На секретній службі Її Величності – шостому фільмі в офіційній сазі «007» – фігурував актор Джордж Лазенбі. Хоча більшість людей асоціюють вишуканий Aston Martin DB5 з класичними фільмами про Бонда, зміна акторів також привела до змін в модельному ряді фільму, зокрема, спецагент пересів на DBS 1969 року.

На згадку про фільм Aston Martin готує до випуску спеціальне видання 007. DBS Superleggera 2019 модельного року отримає спецверсію Bond Special Edition, яка буде випущена лімітованим тиражем – всього 50 екземплярів. Всі ексклюзивні машини будуть носити однаковий відтінок оливкового зеленого, відповідний оригінальному зовнішньому вигляду DBS 1969 року.

Крім того, нова модель також отримала решітку радіатора, виготовлену на замовлення і схожу по дизайну з класичним Aston Martin. Оздоблення з вуглецевого волокна, ковані колеса і спеціальні значки на бічних планках доповнюють зовнішній вигляд, а чорна шкіра із сірою алькантарою в інтер’єрі віддає данину поваги вінтажній моделі.

Червоні акценти також є частиною внутрішнього оздоблення, поряд зі спеціальними табличками на порогах дверей, що говорять про ексклюзивний статус машини. І оскільки ми говоримо про Джеймса Бонда, покупці кожної з 50 Aston Martin DBS Superleggera Bond Special Edition зможуть придбати спеціальний футляр для напоїв. Він спроектований так, щоб вписатися в простір багажника DBS Superleggera, і завдяки потужності, яку видає силова установка автомобіля, ми підозрюємо, що все, що зберігається в футлярі машина сама змішає, але не сколотить.