Aston Martin випустив гоночний симулятор, який коштує як справжній BMW M3

Поки деякі роблять попередні замовлення на гіперкар Aston Martin Valkyrie V12 вартістю 3,3 млн доларів, інші можуть випробувати його віртуально.

Британський виробник автомобілів спільно з компанією Curv Racing Simulators створили свій перший гоночний тренажер AMR-C01. Це преміальний пристрій, який одержав унікальний дизайн і точно таке ж крісло, як у Valkyrie. Все це дозволяє отримати максимально реалістичні відчуття від процесу керування спортивним автомобілем.

Блок педалей регулюється електронікою в залежності від зросту водія, а самі педалі мають хід 200 мм. Рульове колесо виконане в дусі Формули-1 або гонки «24 години Ле-Мана». Є підрульові перемикачі і пелюстки з подвійним зчепленням, 12 кнопками і 9 поворотними перемикачами. Електронне оснащення гоночного тренажера теж на вищому рівні. Пристрій обладнаний зігнутим QHD-монітором Samsung з співвідношенням сторін 32:9, вбудованими динаміками і гарнітурою Sennheiser.

Всі ці компоненти розташовані в легкому, але при цьому жорсткому монококу з вуглецевого волокна з передньою частиною в стилі гоночних автомобілів Aston Martin. Можливо, такі нюанси, як додаткова легкість, не мають ніякого значення для симулятора, який буде встановлений стаціонарно, але це, безумовно, виглядає дуже круто. Більш того, така конструкція приховує всі працюючі механізми (двигун рульового управління, приводи педального блоку і так далі) від пилу і бруду. Всередині також є рухомі деталі, що імітують рух автомобіля.

Як і Valkyrie, тренажер AMR-C01 теж вийде обмеженим тиражем — усього 150 примірників. Постачання почнуться в четвертому кварталі поточного року. Ціна за базову версію складе 57,5 тис. фунтів стерлінгів або майже 74 тис. доларів за нинішнім курсом. Покупці можуть вибрати колір монокока або оформлення з елементами з вуглепластику. Примітно, що за ці гроші можна купити новий Porsche 718 Boxster T.