Ательє Hennessey доопрацювало Jeep Gladiator

Jeep Gladiator є одним з найсвіжіших пікапів на ринку, тому техаська тюнінг-майстерня вирішила взяти його за основу для свого нового Maximus 1000. Модифікований Maximus 1000 – «звір» потужний, оскільки за його продуктивність відповідає 6,2-літровий мотор Hellcat V8 з наддувом.

Крім того, команда Hennessey встановила новий ECU, паливну систему, більш потужний радіатор, вихлоп з нержавіючої сталі і повністю оновлену електрику. При цьому любителям «механіки» не пощастило, так як позашляховик в стандартній комплектації поставляється з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Завдяки такій модернізації потужність двигуна досягає позначки в 1000 к.с. і 1264 Нм крутного моменту. Джон Хеннессі заочно назвав Maximus 1000 «Badassery на чотирьох колесах». Для порівняння, стандартний 3,6-літровий V6 Gladiator видає 285 к.с. і 352 Нм, а аналогічний мотор на Dodge Challenger SRT Hellcat Redeye розвиває тільки 797 к.с. і 957 Нм крутного моменту. Крім приросту продуктивності, Maximus від Hennessey отримав ряд інших оновлень, серед яких варто відзначити переглянуту підвіску з 6-дюймовим ліфтом, 20-дюймові колеса, взуті в позашляхові покришки, унікальні бампери, а також додаткові світлодіодні ліхтарі і ексклюзивний шкіряний салон з вишивкою Hennessey & Maximus на кріслах.

«Нашим клієнтам потрібні ексклюзивні, екстремальні автомобілі, які приносять задоволення від водіння, як на дорогах, так і на бездоріжжі», – сказала Хеннессі.

Виробництво пікапа Jeep Gladiator Maximus 1000 буде обмежене 24 екземплярами, а ціни стартують з позначки в 200 тисяч доларів США. Збірку планується почати в липні, і, як заявляє компанія Hennessey, на завершення кожного Maximus піде не менше чотирьох місяців.