Audi і FAW створюють спільне підприємство зі складання електрокарів в Китаї

Відповідну угоду вчора було підписано між німецьким і китайським автовиробниками.

На німецько-китайської автомобільної конференції, що проходить в ці дні, між Audi і FAW було підписано угоду про співпрацю і будівництві нового підприємства в Китаї з виробництва електрокарів. Таким чином, Audi розширить свій вплив на китайському ринку, а FAW отримає ряд німецьких технологій.

Передбачається, що до 2024 року на новому підприємстві буде випущено кілька абсолютно нових моделей Audi на платформі, розробленій спільно з Porsche. Варто відзначити, що в даний час автомобілі концерну Volkswagen виробляються на чотирьох спільних підприємствах в Китаї, загальна кількість зібраних машин доходить до 700000 на рік.

Зараз на спільному підприємстві в Чанчуні збираються компактний кросовер Audi Q2L e-Tron, електрокар Audi e-Tron і гібридний седан Audi A6L TFSIe. У планах німецької марки до 2025 року довести частку своїх електрокарів до 30% китайського ринку. Згідно з останніми даними, продажі компанії в період з січня по вересень поточного року склали 512000 автомобілів, що на 4,5% більше, ніж в минулому році, попри перерву, викликану пандемією.