Автомобілі Porsche отримають старовинний дизайн

11

Німецький автовиробник пишається своєю історією і хоче привнести в свої сучасні автомобілі частинку старовини.

Вперше пакет Heritage Design був представлений на автосалоні в Нью-Йорку, коли Porsche показала Porsche 911 Speedster з елементами старих машин марки. Однак в наступному році автовиробник додасть в асортимент моделей модифікації з пакетом Heritage Design.

«Для нас життєво важливо перенести цінності бренду в майбутнє. Моделі Heritage Design являють собою навмисне доповнення до сучасних гібридних та електричних транспортних засобів, частиною яких є технічні інновації », – каже Борис Апенбрінк, директор Exclusive Manufaktur Vehicles в Porsche AG.

Крім спеціального фарбування, ці автомобілі отримали вишуканий текстиль, що підкреслює інтер’єр. У машині можна зустріти такі елементи, як вельвет, візерунок Пепіта, візерунок Паша або тартани, перероблені для відповідності певним моделям.

«Старі мапи кольорів і обладнання, музейні транспортні засоби, елементи дизайну відповідної епохи – ми взяли все це для свого натхнення, щоб переосмислити мову дизайну минулого», – сказав Іво ван Хулт, директор Porsche з дизайну інтер’єру.

Крім того, власники особливих машин отримають і ексклюзивний годинник. Про вартість автомобілів з таким паркетом інформації поки немає. Відомо лише, що за їх створення відповідають Porsche Exclusive Manufaktur і дизайнери відділу «Style Porsche».