Автомобілі Volvo зможуть очищати повітря перед поїздкою

Volvo Cars представила першу в світі технологію забезпечення якості повітря преміум-класу в своїх автомобілях, що дозволяє водіям і пасажирам дихати чистим повітрям всередині своїх автомобілів і очищати повітря в кабіні перед поїздкою.

Нова технологія Advanced Air Cleaner працює завдяки спеціальному датчику, який вимірює рівень PM 2,5 усередині кабіни. В Китаї, де широко поширені вимірювання PM 2,5 і відповідні інформаційні послуги, водії Volvo також можуть порівнювати якість повітря всередині салону і за його межами.

Показуючи кількість дрібних твердих частинок в повітрі, PM 2,5 є широко використовуваним показником якості повітря. У глобальному масштабі багато міських районів потерпають від значень PM 2,5, які перевищують рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я рівні, що підкреслює необхідність мінімізувати їх вплив.

Вдосконалений очисник повітря, доступний на всіх моделях Volvo серії 90 і 60, заснованих на масштабованій архітектурі SPA з весни цього року, видаляє дрібні частинки з салону. Завдяки фільтру на основі синтетичного волокна і іонізації до 95% всіх частинок PM 2,5 не потрапляють в салон.
Це оптимізує якість повітря всередині автомобіля, обмежуючи несприятливий вплив на здоров’я, пов’язане із забрудненням повітря дрібними частинками.

Водії автомобілів Volvo також можуть використовувати додаток для смартфонів Volvo On Call, щоб легко запланувати додаткове очищення повітря в салоні перед поїздкою. Потім додаток повідомляє водіям про фактичні рівні PM2,5 в кабіні після очищення.

«Завдяки нашій технології Advanced Air Cleaner ви можете бути впевнені, що повітря, яким ви дихаєте всередині вашого Volvo, чистіше і здоровіше», – сказав Андерс Льофвендаль, старший технічний експерт з якості повітря в салоні Volvo Cars. «Ми вважаємо, що чисте повітря корисне як з точки зору здоров’я, так і з точки зору безпеки, і будемо продовжувати розширювати межі в цій області».