Блогери помили авто на ходу. Відео

Пити, сидячи за кермом, куплений на заправці еспресо, курити, та ще й говорити при цьому по стільниковому телефону час від часу намагаються багато водіїв, незважаючи на очевидні ризики аварії та контроль з боку співробітників ДПС.

Однак ніхто не задавався питанням, як буде вимити машину на повному ходу. Причому не просто побризкати водою і протерти двірниками, або ганчіркою протерти дзеркало, а як годиться – відчистити цілий кузов з піною до блиску.

Блогери з youtube-каналу вирішили перевірити, що вийде з мийки машини на швидкості, причому коли автомобіль регулярно здійснює маневри. Для експерименту було потрібно: 2 автомобіля, 2 водія, мийник з установкою високого тиску, велика кількість сміливості, а також мінімальна кількість здорового глузду. У ролику прекрасно видно всі етапи такої «мийки». Причому ми не радимо повторювати це – легше це довірити професіоналам на стаціонарних автомийках. Та й взагалі практичного значення даний досвід не містить, але є шанси, що незабаром наші ентузіасти навчаться доливати на ходу масло в мотор, змінювати пробиту шину і навіть перебирати двигун.