BMW і Bosch представили гігантську приборку для мотоциклів

Уже з наступного року деякі моделі баварських байків почнуть комплектуватися панеллю приладів з екраном діагоналлю 10,25 дюйма, яка замінить аналогові прилади.

Великі екрани користуються все більшою популярністю серед автовиробників, а оскільки один з підрозділів концерну BMW займається випуском мотоциклів, то аналогічне рішення вирішено було застосувати і на двоколісному транспорті. Так, BMW спільно з інженерами Bosch представили мотоциклетну приладову панель з дисплеєм діагоналлю 10,25 дюйма.

І це перший мотоциклетний «екран» з функціональністю split screen – розділеного дисплея. Так, на одній частині може відображатися, наприклад, швидкість, обороти двигуна, запас палива і інші технічні дані, в той час як на другий — інформація зі смартфона. Для цього на телефон необхідно буде встановити додаток MySpin. У Bosch вже підтвердили сумісність MySpin з мотоциклами BMW, а також Ducati і Kawasaki. Правда, в разі італійської та японської компаній мова йде про застосування приладових щитків з екранами діагоналлю 6,5 дюйма.

Єдина небезпека таких екранів — це відволікання уваги байкера від дороги. Це небезпечно в автомобілі і є справжнім самогубством на мотоциклі. Однак в Bosch вважають, що таким чином мотоцикліст менше буде відволікатися на смартфон.