BMW показала електромобіль Power BEV

22

Прототип, що отримав назву Power BEV, отримав три електромотори п’ятого покоління сумарною потужністю 710 к.с. і може розігнатися до 100 км / год менш ніж за три секунди.

За словами команди інженерів, цей концепт повинен вразити водіїв не тільки в гонці по прямій, але і в поворотах. Для цього розробники шасі і силових агрегатів працювали особливо тісно, щоб отримати максимальну продуктивність з машини. Одним з ключових аспектів є той факт, що два електродвигуни автомобіля на задній осі управляються окремо. Завдяки використанню вектора електронного крутного моменту максимальна потужність приводу може бути перетворена в рух вперед навіть під час екстремальних маневрів.

Така установка вважається найбільш ефективною і точною. Кожен з трьох електродвигунів має силову електроніку, розташовану з ним в одному корпусі. Очікується, що цей тип електродвигуна увійде в серійне виробництво поряд з BMW iX3, хоча у iX3 буде тільки один такий мотор.

У майбутньому клієнти BMW зможуть вибирати, який тип технології їм підходить, – установку з одним двигуном, як в прийдешньому iX3, або з двома окремо керованими електродвигунамами з вектором електронного крутного моменту, як в Power BEV.