BMW представить новий i3 Urban Suite Concept

Перша велика виставка, яка пройде в 2020 році, – це виставка Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі, і вона стає популярним подією для автовиробників, які прагнуть показати новітні автомобільні технології. Цього року BMW представить цікаву версію свого компактного електромобіля i3 під назвою Urban Suite.

Як випливає з назви, він розроблений таким чином, щоб відчувати себе набагато більше, ніж просто водієм. Однак, на відміну від типових концепт-карів, люди зможуть спробувати цей BMW в реальних умовах. У салоні i3 Urban Suite більшу частину інтер’єру займає шикарне сидіння з підставкою для ніг, пофарбованої в яскраво-синій колір. Маленький столик розташований зліва від сидіння, а з стельової панелі опускається екран для перегляду фільму в дорозі.

Задня частина також може похвалитися особистої «звуковий зоною». В оновленому інтер’єрі концепції широко використовуються перероблені матеріали. Мета цієї концепції компанії полягає в тому, щоб «створити гостинне простір з високим почуттям приємного самопочуття», на відміну від розкішного готельного номера