BMW розширить лінійку заряджених версій підрозділу М

Підрозділ M також планує поповнити свою лінійку і продемонструвати свою інженерну майстерність з новим купе із середнім розташуванням двигуна на основі представленого днями концепт-кара Vision M Next. Цей захоплюючий прототип продемонстрував майбутнє високотехнологічного гібрида в BMW M.

Проте вже були зроблені значні заходи по реструктуризації, щоб забезпечити конкурентоспроможність більш продаваних моделей M проти зростаючого числа суперників з Audi Sport, Jaguar SVO, Mercedes-AMG і Porsche. Велика інженерна програма BMW M забезпечує швидке нарощування модельного портфелю відповідно до плану, спочатку ініційованим колишнім генеральним директором підрозділу M і реалізованим під командуванням його наступника Маркуса Флаша. А нині спортивний підрозділ баварської марки посилено випускає всі нові моделі: X3 M, X4 M, M8 Coupe і M8 Convertible.

Додатково до цього, фахівці BMW M також представили нові M135i xDrive і X2 M35i. «Ми досліджуємо M варіанти, які також можуть бути автономними, у яких немає попередника», – сказав Флаш на презентації BMW X3 M і X4 M, коли його запитали про майбутнє компанії. Додатково до цього BMW M також планує розширити свою кількість хардкорних моделей CS, починаючи з нової M2 CS в 2020 році. Згідно з інформацією, отриманою виданням Autocar від своїх джерел, всі майбутні допрацьовані двигуни BMW M отримають загальний об’єм циліндрів 500 кубічних сантиметрів в 2,0-літровому чотирициліндровому, оновленому 3,0-літровому шестициліндровому і новому 4,0-літровому V8 двигунах.

Стверджується, що рішення створювати нові агрегати на загальній архітектурі прискорює розробку і забезпечує велику економію за рахунок масштабу виробництва.

Силові установки меншої потужності призначені для використання в моделях M Performance, а високопродуктивні агрегати планується встановлювати в «заряджені» седани і позашляховики M.