Bugatti представила гіперкар Bolide: 1825 кінських сил при вазі 1240 кілограмів

Інженери вирішили поекспериментувати над можливостями двигуна W16. Виявилося, що він здатний на дуже багато

Інженери автомобілебудівної компанії Bugatti задали самі собі питання — що буде, якщо взяти 8-літровий двигун W16, поставити його в максимально полегшений корпус і забезпечити граничну притискну силу? Відповіддю на дане питання став гіперкар Bugatti Bolide, фотографії якого деякий час тому спливали в мережі. Тепер автомобіль був офіційно представлений — це не масовий продукт, а експеримент, який явно вдався. Справа в тому, що Bugatti Bolide може похвалитися 1825 кінськими силами, вагою в 1240 кілограмів і стильним корпусом, що забезпечує ідеальне зчеплення з гоночним треком.

Власне, заради зменшення ваги інженерам Bugatti довелося відмовитися від звичної для бренду розкоші. Це в Chiron автомобіліст хоче подорожувати з пристойною швидкістю і максимальним рівнем комфорту, але коли мова йде виключно про трек, рекорди і дослідження, від дорогих матеріалів і розкоші можна відмовитися. За словами Стефана Вінкельмана, президента Bugatti, єдиною розкішшю в інтер’єрі можна назвати два посадкових місця — все інше інженери прибрали заради досягнення мети. Більш того, новий карбоновий монокок, повітрозабірники на капоті і даху, а також спеціальний обвіс з вуглецевого волокна забезпечують пристойну притискну силу автомобіля.

В результаті, що не дивно, Bugatti отримала вельми швидку машину. На жаль, поки що виробник представив тільки результати моделювання, але і вони досить вражаючі. Розгін від 0 до 100 км/год займає всього 2,17 секунди, від 0 до 200 км/год – 4,36 секунди. Більш того, на поточний момент виробник заявив максимальну швидкість Bugatti Bolide – вона становить 500 км/год. При наявності досить довгого відрізка траси, новий гіперкар може пройти весь шлях до настільки неймовірної позначки всього за 20,16 секунди. Тепер варто почекати, поки інженери перейдуть від симуляції до реальних тестів — цілком можливо, що Bolide поставить новий рекорд швидкості.