Чому власники Tesla масово переходять на Porsche

24

У той час як перший в історії Porsche електричний автомобіль Taycan ще не досяг дилерських центрів, клієнти вже виявляють величезну цікавість до покупки даного авто. Під час автосалону в Лос-Анджелесі президент і головний виконавчий директор північноамериканського відділення Porsche Клаус Зеллмер розповів, що якщо всі люди, що попередньо замовили Taycan, його куплять, все вироблені машини будуть продані протягом одного року, що звучить досить вражаюче.

Зеллмер зазначив, що більше половини людей, які оформили попереднє замовлення на Taycan, не володіють або ніколи не володіли автомобілем марки Porsche. При цьому якщо раніше основними покупцями Porsche були власники Audi, BMW або Mercedes, зараз марка №1 серед клієнтів – це Tesla.

Незважаючи на те, що Taycan виглядає непогано з точки зору майбутньої битви з Model S, Porsche, ймовірно, варто турбуватися про боротьбу з іншим конкурентом – Audi e-tron GT, який побудований на тій же самій платформі. Втім, Зеллмер не переживає з цього приводу, зазначивши, що це зовсім інший автомобіль. У той час, коли Audi e-tron GT повинен бути захоплюючим з точки зору автомобіля для водіння, Taycan надасть власникам більш спортивний досвід, щоб відповідати спадщини Porsche.