Чиї автівки найчастіше купують українці?

У минулому місяці на українському авторинку нових легковиків спостерігалося зменшення попиту на 16% у порівнянні з жовтнем цього року. Усього було реалізовано 7100 нових автівок легкового типу. На першому місці по продажах знаходиться Renault. Французький бренд зумів реалізувати 1173 нових авто, хоча ще рік назад цей показник становив майже на третину менше.

Другу сходинку рейтингу займає Toyota з загальною кількістю продажів 1136 автівок. В порівнянні з минулим роком реалізація зменшилася на 9%. Замикає трійку лідерів KIA, яка продала 509 екземплярів. Популярність бренду в Україні зменшилася на 32% відсотки у відношенні до минулого року.

Четверте місце займає Skoda з показником 492 автівки, тобто на 7% в зрівнянні з минулим роком. Продажі Mazda збільшилися на 69% та за листопад марка займає п’яту сходинку за популярністю.

Peugeot та Volkswagen реалізували по 289 проданих одиниць товару. Крім того, у рейтингу найпопулярніших брендів опинилися Hyundai (277 екз.), Ford (253 екз.), Suzuki (252 екз.) та Mitsubishi (234 екз.).