Daimler масово скуповує літій-іонні батареї

287

Компанія Daimler анонсувала, що виділить 20 мільярдів євро на придбання літій-іонних батарей до 2030 року. Це стане останнім кроком компанії в рамках переходу до їх корпоративної стратегії із створення гібридних і повністю електричних транспортних засобів.

Хоча компанія не повідомила про постачальників батарей для своїх автомобілів, Daimler на даний момент вже має укладені договори з такими компаніями як LG Chem, SK Innovation та CATL. Daimler також вирішив виділити понад один мільярд євро на створення власної глобальної мережі з виробництва акумуляторів, яка буде включати вісім заводів на трьох континентах.

Першопрохідцем тут виступає завод, який був побудований в Кам’янці (Німеччина) вже випускає продукцію, друга фабрика почне свою роботу в 2019 році, а ще два заводи будуть побудовані в Штуттгарті.

Решта фабрики будуть зведені в Пекіні (Китай), Бангкоку (Таїланд) і Таськалуса (США). У плани дочірньої Mercedes входить випуск 130 електрифікованих моделей до 2022 року, включаючи як легкові автомобілі, так і електрифіковані мікроавтобуси, автобуси і вантажівки (звичайні і заряджаються гібриди, а також повністю електричні моделі).