Dodge анонсував нову модель

Буквально на днях в мережі з’явилися перші чутки про новий Dodge Charger Widebody. Виявляється, вони були правдиві, так як Dodge тільки що випустила короткий відео-тизер, що демонструє нову версію Charger.

У кліпі не згадується точна назва нової моделі, але, схоже, це широкофюзеляжне авто. Шпигунські знімки вже показали прототип в червоному, чорному і сірому камуфляжі, але маскування не змогло приховати витягнуті «стегна» і широке «тіло».

За попередньою інформацією, широкофюзеляжна «заряджена» новинка отримає в собі відбиток моторної гами Challenger, а це означає, що клієнти зможуть вибирати з різних силових установок: Redeye Widebody потужністю 797 к.с. і Hellcat потужністю 717 к.с. Ми не можемо з точністю стверджувати, що на відео перед нами саме помічений раніше тестовий прототип, але дизайн переднього бампера і лицьової частини збігається з поміченою фотошпигунами моделлю, що практично підтверджує, що Dodge анонсував свій седан Charger.

Mopar Insider повідомляє, що офіційний дебют нового Charger може відбутися до кінця місяця. У публікації йдеться, що щорічний автомобільний захід FCA є ймовірним місцем для прем’єри, де журналістам надається можливість ознайомитися з усіма майбутніми новинками марки.