Експерт розповів про плюси і мінуси дизельного Suzuki Grand Vitara

У 2005 році компанія Suzuki оснастила свій кросовер Suzuki Grand Vitara 1,9-літровим дизелем від компанії Renault.

Експерт розкрив плюси і мінуси дизельної версії «Вітара». Безперечними плюсами дизельного Suzuki Grand Vitara виступають наявність турбокомпресора і чавунного захисту нижньої частини двигуна.

Потужність двигуна, яка складає 129 кінських сил, дозволяє дизельній «Вітарі» набирати першу “сотню” за 13-14 секунд, але при цьому «апетит» «японця» становить всього 6-9 літрів палива на 100 км.

Серед мінусів дизельної версії японського кросовера експерт виділив неприємних запах палива в салоні – якщо проїхати на машині годин 5-6, одяг може просочитися таким запахом. При роботі агрегату в дизельної «Вітари» відчуваються сильні вібрації. Таким чином, при купівлі Suzuki Grand Vitara на «важкому» паливі можна заощадити, але пожертвувати комфортом.

«Машина для жадібних», – зазначає експерт. При їзді на Suzuki Grand Vitara з дизелем відчувається сильна тяга – при скиданні газу і перемиканні на другу передачу автомобіль може переміщатися по інерції, що говорить про вражаючий момент. Крім того, блогер зазначив наявність прогресивної на той час магнітоли з навігаційною системою, яка встановлювалася тільки на дизельні «Вітари».