Експерти назвали речовини, які нищать лакофарбове покриття авто

181

Багато автолюбителів часто задаються питанням про те, як правильно обслуговувати авто. В автомобілі використовується ряд технічних рідин, які під час потрапляння на лакофарбове покриття здатні залишити плями або може злісти абсолютно вся фарба.

Гальмівна рідина є одним з найбільш якісних прикладів, в складі у якій дуже агресивні речовини. При попаданні на автомобіль фарба за лічений час буде зіпсована. У разі, коли власник авто при заміні гальмівної рідини випадково пролив трохи речовини на кузов транспортного засобу, необхідно відразу ж протирати таке місце сухою серветкою. Також варто пам’ятати, що займатися заміною електроліту і обслуговуванням штатного акумулятора слід далеко від власного засобу пересування. Тому як цей самий електроліт в дійсності ніщо інше, як кислота.

Для підтримки машини в чистоті придумали величезну кількість спеціальних засобів для чищення. Отже не рекомендується застосовувати засоби, призначені для ванни або кухні. Їх склад може бути досить агресивний, що обернеться появою плям на ЛКП.