Eлeктрoкрoсoвeр Aion LX: конкурент Tesla вийшов у продажу.

Головний конкурент автомобілів Tesla розпочав свої продажі у Китаї. На відміну від більшості інших китайських електрокарів, Aion LX був створений на основі передових технологічних рішень і є повністю новою розробкою компанії.

Електрокар довжиною кузова 4786 мм та колісною базою у 2920 мм дозволить відчувати себе комфортніше та просторіше в салоні. Зовнішність виділяється купеподібними обводами, висувними дверними ручками та мінімальною довжиною обвісів.

В стильному інтер’єрі домінує величезний дисплей, який об’єднує приладову панель і мультимедіа-комплекс, причому останній має невеликий кут повороту в бік водія. Використовувані крісла відрізняються розвиненою підтримкою, а центральний тунель при великій ширині практично позбавлений кнопок.


Як повідомляється, компанія пропонує кросовер в трьох модифікаціях:
Базова модель LX60 оздоблений єдиним 184-сильним електромотором з приводом на передню вісь. Сили акумулятора буде достатньо для подолання 500 кілометрів.
Просунута модифікація LX70 є майже ідентичною, за винятком того, що має двигун потужністю в 204 к.с.
Старша модифікація LX80 має кардинальні зміни, ніж попередні дві. Пара електромоторів загальною продуктивністю в 408 к.с. забезпечують кросоверу прекрасну динаміку розгону на рівні 3.9 секунди до «сотні». Така схема забезпечує Aion LX наявність повного приводу, а більш місткий акумулятори забезпечують автономність на рівні 650 кілометрів.
Ціни продажу електрокарів в Китаї розпочалися у відмітки в 250 тисяч юанів, що становить близько 880 тис. грн.

ДЖЕРЕЛОMMR