Електричний Camaro EL1 прийме участь у Formula D

Цей автомобіль вразив абсолютно всіх, хто бачив його. Тюнінгова компанія Napoleon Motosport створила EL1 Camaro для участі в гонках.

На відміну від інших учасників чемпіонату з дрифту, Camaro EL1 має в підкапотному просторі повністю електричний двигун. За кермом буде знаходитися професійний дрифтер Тревіс Рідер.

Фахівці Napoleon Motosport почали працювати зі стандартним Camaro. Першою дією вони демонтували двигун. На це місце було встановлено електрична трансмісія з акумуляторною батареєю 38,4 кВт / год і електродвигун, який виробляє 515 “коней”, крутний момент – 1084 Нм.

Оскільки у нього немає традиційної механічної коробки передач, транспортний засіб не міг би конкурувати з іншими учасниками заїзду. Але фахівці Napoleon Motosports подбали про це, вони повідомили, що поєднання ручного гальма з величезним крутним моментом електричної трансмісії – це все, що потрібно для того, щоб автомобіль зміг ковзати і з легкістю входити в повороти.

Більшість автомобілів, створених для дрифту, з якими ми раніше були знайомі, абсолютно божевільні завдяки прямим вихлопним системам і іншим модифікаціям. EL1 Camaro НЕ видає тварин звуків, єдиним звуком є ​​той, який видають шини. У будь-якому випадку, це унікальний автомобіль, на який варто подивитися.