Эволюція Infiniti: новий кросовер-купе QX55 дивує

Преміальна «дочка» Nissan нарешті представила новий кросовер-купе Infiniti QX55. Дебют моделі відбувся на сцені театру Беласко в Лос-Анджелесі невипадково, бо саме на американському ринку стартує продаж новинки вже навесні 2021 року.

Зовнішність QX55 являє собою результат еволюції вигляду моделі FX, яка у 2013 році змінила індекс на QX70, а через чотири роки зникла з модельного ряду марки. Японський автовиробник характеризує новий стиль як сплав традиційного мінімалізму та сміливих рішень у дизайні. Молода аудиторія повинна гідно оцінити новинку.

Кросовер отримав рельєфний кузов з дахом що спадає та заваленими задніми стійками, які підкреслюють “маскулінність” плечової лінії. Радіотарна решітка має новий дрібнопористий тривимірний малюнок, начебто оригамі, заднє скло вінчає «різьблений» спойлер. На даху встановлені алюмінієві рейлінги та антена «плавець». Під колісними арками з тонкими накладками розташувалися диски розмірністю 20 дюймів.

Крос-купе запропонують на американському ринку в наступних комплектаціях: Luxe, Essential та Luxury. Діодна оптика є вже в «базі», а ось адаптивна оптика і фари з особливим дизайном Cube йдуть тільки в топ версії. Функція пам’яті та обігрів дзеркал заднього виду доступні починаючи з середньої комплектації, а безконтактне відкривання багажника – тільки в Luxury.

Багажник нового крос-купе QX55 є напрочуд великим. З піднятими задніми спинками в ньому вміститься 761,7 літра вантажу (проти 565 літрів у QX50), а зі складеними – 1531,9 літра (у QX50 – 1 139 літрів). Під капотом розташовано 2,0-літровий агрегат VC-Turbo на 272 к.с. (380 Нм), який робить у парі з варіатором CVT. Ціни Infiniti поки не озвучила – вони з’являться ближче до старту продажів.