Фахівці роповіли про переваги турбованих двигунів над атмосферними

Експерти з видання «За кермом» розповіли, чим саме мотори з турбонаддувом виграють в атмосферних двигунів.

В даний час виробники частіше використовують у своїх транспортних засобах турбовані двигуни замість атмосферних, що допомагає автомобілю бути більш динамічним, та більш економічно вигідним його власнику.

Є різниці в принципі роботи між атмосферним агрегатом та мотором з турбонаддувом. Перший у свою чергу заснований на тому, що паливо надходить відразу в циліндр двигуна, де утворюються гази, що призводять поршні в рух, а тиск, у свою чергу, підтримує стабільну роботу двигуна внутрішнього згорання.

Турбомотори влаштовані складніше. При їх діяльності виділяється більша кількість повітря, відповідно, паливо згорає швидше, а показники енергії значно зростають. Це продуктивніше  та економніше в використанні. Також він відповідає сучасним екологічним нормам. Але роботу турбомотора потрібно часто перевіряти в сервісі.

Також, важливо пам’ятати про те що, турбомотори забезпечують повне згоряння палива і чистіше вихлоп, а менший та компактніший розмір двигуна в порівнянні з атмосферним аналогом прямо впливає на економію палива.