Флагманський Cadillac CT6 очікує важливих змін

19

Згідно з даними, які опинилися в розпорядженні закордонного видання AutoVerdict, американська марка буде продавати великий седан CT6 наступного модельного року тільки з двома двигунами.

Йдеться про безнаддувні 3.6-літровий V6 і 4.2-літровий V8 twin-turbo, які будуть доступні з повним приводом і 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач. На даний момент, в нашій країні, цей седан запропонований тільки з мотором 3.6 V6.

Якщо не враховувати потужний мотор V8, яким оснащується так звана «заряджена» версія моделі CT6 Platinum, двигун робочим об’ємом 3,0 літра є найпотужнішим мотором на даний момент. Він виробляє 404 кінських сили, що набагато більше, ніж у 335-сильного безнаддувного 3.6L V6.

Обидва також з’єднані з автоматичною коробкою передач з 10 швидкостями. Ми перевірили онлайн-конфігуратор на американському сайті Cadillac і можемо підтвердити, що варіант седана CT6 з мотором об’ємом 3.0-літра і двома турбінами поки що існує.

Так що, якщо ви належите до тих, хто бажає придбати повнорозмірний седан CT6 з потужним 3,0-літровим мотором, необхідно поквапитися – хто знає, може керівництво американської компанії знову змінить свої плани в самий найближчий час.