Ford обіцяє випустити ще три нові моделі

До 2024 року американська компанія Ford планує запропонувати європейським автомобілістам відразу три нові моделі. Попутно керівництво компанії проведе оновлення своєї актуальної модельної лінійки. За попередніми прогнозами, бренд зосередить всі свої ресурси на створення ідеального сімейного авто. При цьому у анонсованих новинок поки немає прототипів. І навіть імен.

Окремі автоексперти припускають, що в найближчі чотири роки європейці отримають доступ до компактного кросоверу Ford Puma, який був повністю «розсекречений» в середині цього тижня. У модельному ряду Ford новинка розташується між моделями EcoSport і Kuga. Крім цього, очікується поява електричного позашляховика, а третьою за рахунком новинкою, цілком ймовірно, стане повністю електричний або ж гібридний мінівен.

Додамо також, що новий бізнес-план марки має на увазі не тільки апгрейд модельного ряду, але і скорочення виробництва з подальшим зменшенням робочих місць. Очікується, що вже до наступного року компанія скоротить близько 12 тисяч робочих місць по всьому світу.