Ford продемонстрував тюнінгований Ford MS-RT Transit

Автомобіль буде проданий обмеженим тиражем.

Компанія Ford представила особливу серію свого комерційного фургона MS-RT Transit Connect R120. Всього буде випущено 30 екземплярів моделі для ринку Великобританії та ще 6 для Північної Ірландії. Доопрацюванням фургонів буде займатися валлійська компанія MS-RT.

Всі автомобілі будуть засновані на моделі Ford Transit Connect, покупцям будуть доступні всі існуючі на ринку варіанти довжини і висоти кузова, а також механічна або автоматична коробки передач. Відмінною рисою всіх цих машин стане колір кузова Frozen White з чорними і червоними наклейками. Також зовні фургони від MS-RT можна буде відрізнити по колісних дисках OZ Racing і чотирьох патрубках вихлопної системи.

У салоні клієнтів чекатимуть шкіряні сидіння з червоною прострочкою, бездротова зарядка для гаджетів, камера заднього виду, круїз-контроль і особлива вихлопна система від Maxhaust, яка передає звук вихлопу в салон за допомогою динаміків.

Цікаво, що Ford MS-RT Transit Connect R120 приводиться в рух півторалітровим дизельним мотором на 118 к.с. Вартість кожного такого фургона буде починатися з позначки в 25995 фунтів стерлінгів.