Фото Ford Mustang Shelby GT500 2020 показали в Мережі

Ford Mustang Shelby GT500 2020 дебютує цього літа. Незважаючи на це, американський автовиробник досі зберігає багато деталей про свою новинку в секреті. Тим не менш, компанія готова дати людям можливість побачити її довгоочікуваний «мускул кар», і це відео один з найближчих до нього поглядів.

Колір кузова Grabber Lime робить цей Shelby GT500 привертаючим увагу, особливо з контрастною чорною обробкою на передньому сплітері, кришках дзеркал, бічних підвіконнях та інших деталях. Цей екземпляр автомобіля отримав комплект колісних дисків з вуглецевого волокна, за спицями видно величезний набір гальмівних роторів з такими ж великими супортами Brembo, які кріпляться до дисків. Також зверніть увагу на відсутність емблем Ford або Mustang, за винятком емблем «змії Шелбі», що прикрашають екстер’єр.

Найцікавіше починається тоді, коли представник Ford відкриває капот. Процес включає в себе розблокування капота з салону і натискання двох кнопок на самому капоті. За словами того ж хлопця, вентиляційні отвори капота напівфункціональні. З відкритим капотом власники можуть зняти панель під «ребрами», щоб вони фактично дозволяли теплу виходити з моторного відсіку. Залиште кришку на місці, щоб дощ не потрапив всередину.

Ford як і раніше не розкриває потужність 5,2-літрового V8 з наддувом, за винятком того, що ця цифра буде «більше 700 кінських сил». Максимальна швидкість буде обмежена до 290 км / год, а подолання 402 метрів складе менше 11 секунд.