Фотошпигуни показали Renault Megane RS Trophy-R на тестах

9

Модифікований «капюшон» на капоті натякає на появу більш потужної версії моделі. Так само, як раніше фотошпигуни помітили Honda і її новий Civic Type R, французький конкурент ось-ось отримає оновлення.

Ми твердо віримо, що це більш «гаряча» версія Megane Trophy-R, судячи з нового «каптура» в оточенні пари вентиляційних отворів. При цьому поверх всієї цієї пишноти завдано камуфляж, що приховує дизайн елементів. Хоча це і не помітно відразу, по обидва боки «зарядженого» хетчбека була нанесені деякі пластикові елементи приблизно того ж білого відтінку, що і решта кузова.

Ми не бачимо жодних змін в задній частині машини, але Renault могла не встановлювати весь комплект нового обважування на свою новинку. Звичайно, є також вірогідність того, що Trophy-R отримає дизайн задньої частини стандартної версії, крім вихлопної системи, яка буде модифікована.

Якщо новий Megane RS буде схожий на свого попередника, але серйозно втратить у вазі, так як актуальному поколінню моделі вдалося скинути 100 кг. Це було майже 5 років тому, коли автомобіль з’явився без задніх сидінь і з меншою кількістю шумопоглинального матеріалу. При цьому модель також позбулася мультимедіа і кондиціонера, а гальма стали легшими, ніж у інших Meganes.

Ще невідомо, чи буде новий Trophy-R таким же ексклюзивним, як і попередній, виробництво якого було лімітоване всього 250 екземплярами. Офіційний дебют Renault Megane RS Trophy-R очікується в кінці цього року. Цілком можливо, що автовиробник представить новинку у вересні на автосалоні у Франкфурті.