Genesis планує оновлення флагманського седана G90

Флагманський седан бренду Genesis – модель G90 – найближчим часом оновиться. Судячи з першого тизеру, автомобіль чекає кардинальна зміна мінімум зовнішнього вигляду.

Марка Genesis на своїй офіційній сторінці в Facebook опублікувала тизер загадкової моделі. Якщо говорити прямо, то крім як по фірмовій емблемі не визначити, що за бренд анонсував новинку. А без підпису не здогадатися, що мова йде про оновлений седан EQ900 (він же G90), зроблений з колишнього Hyundai Equus.

З очевидних відмінностей, які можна відзначити навіть на затемненому тизері, можна назвати повністю перероблені фари, які істотно відрізняються від оптики серійного Genesis G90. Найімовірніше зміняться ще й грати радіатора, а також, не виключено, і деякі кузовні панелі. Втім, якщо попрацювати з експозицією, то можна з упевненістю говорити – поміняються не тільки світлодіодні фари, а й грати радіатора, де замість горизонтальних планок буде сітчастий малюнок, а також нижня частина решітки, що свідчить про зміну і переднього бампера теж.

Задня частина Genesis G90 не відображена, але, з урахуванням масштабу змін спереду, швидше за все зміняться ліхтарі і задній бампер. З великою часткою ймовірності седан отримає нові варіанти забарвлення кузова і колеса нового дизайну. Інтер’єр Genesis G90 повинен поміняти в стилістиці нового Kia K900, що означає появу цифрової 12,3-дюймової панелі приладів і екрану мультимедійної системи того ж розміру. Крім того, тепер на всіх ринках модель Genesis буде називатися G90 – від індексу EQ900 в Південній Кореї, де і покажуть новинку до кінця листопада, відмовляються.