Гібридний кросовер Dacia на 7 місць з’явиться в 2021 році

Румунський бренд перегляне свою модельну лінійку, випустивши гібридний позашляховик.

Компанія Dacia випустить новий автомобіль, який прийде на зміну Lodgy, випущеному в 2012 році. Як зазначив Марк Сусс, керівник відділу продукції Dacia, модель сегменту MPV вже не такий популярний, як раніше, при цьому кросовери і позашляховик досі мають попит.

Для виробника, який пишається простими і надійними автомобілями, нова 7-місна концепція виразно виділяється з натовпу. Крім того, що це перший гібрид Dacia, він буде заснований на базі Sandero. Поряд з новою силовою установкою він також має безліч функцій безпеки, таких як автоматичне екстрене гальмування, детектори сліпих зон, допомога при рушанні з місця, електричне гальмо стоянки і інші.

Під капотом буде доступний 1,6-літровий гібридний силовий агрегат потужністю близько 140 кінських сил. Володіючи доведеною надійністю під капотом Renault Clio, двигун буде мати менш складну гібридну систему для зниження витрат — схоже, він не зможе відновлювати енергію під час гальмування. Крім того, компанія заявила, що дизельного варіанту не буде.

Очікується, що дебют нового семимісного кросовера відбудеться в середині 2021 року.