Гіперкар SSC Tuatara запущений в виробництво

28

Майже через 10 років після того, як ми вперше побачили Tuatara, SSC North America нарешті запустила гіперкар в виробництво. Попередня підготовка складальної лінії до виробництва Tuatara була запущена на заводі SSC в Річленд, штат Вашингтон, ще кілька місяців тому, і в четвер компанія підтвердила, що перший примірник суперкара буде переданий власнику в третьому кварталі 2019 року.

SSC виконує більшу частину виробництва на місці, включаючи збірку карбонового шасі і кузова з вуглецевого волокна. Аеродинамічна форма автомобіля, створена знаменитим дизайнером Джейсоном Кастріотою, має коефіцієнт лобового опору всього 0,279, що є одним з найнижчих показників серед всіх потужних автомобілів, що випускаються сьогодні. SSC заявила, що їй вдалося домогтися таких показників завдяки комбінації активних і статичних крил, а також бічних опор, призначених для управління повітряним потоком навколо автомобіля і підвищення притискної сили, а також мінімізації опору при русі на максимальній швидкості.

Генеральний директор і засновник компанії Джерод Шелбі офіційно заявив, що Tuatara є єдиним гіперкаром, здатним розігнатися до 480 км / год. Поточний рекорд швидкості для серійного автомобіля – 445 км / год, встановлений Koenigsegg Agera RS в 2017 році, який SSC прагне побити.

У салоні автомобіля є приладова панель з інформацією про час перемикання і використанні потужності. Більшість елементів управління здійснюється за допомогою сенсорного дисплея, і хоча прототип Tuatara відмовився від традиційних дзеркал заднього виду на користь системи на основі камери, неясно, чи буде серійна модель оснащена камерами.