Грузин перетворив ГАЗ-66 на всюдихід

У Грузії знайшовся ентузіаст, який зумів легендарний ГАЗ-66 перетворити у значний позашляховий пікап – для здійснення цього задуму йому знадобилося 2 роки.

66-річний інженер переробленого автомобіля є жителем маленького грузинського села. Своє дітище він назвав «Чачо» на честь покійного дідуся. Головним завданням було зібрати потужний автомобіль, що володіє неабиякими позашляховими якостями, здатний пройти там, де не зможуть інші авто.

Тому ходова частина була запозичена у звичайного ГАЗ-66, а ось силовий агрегат автор взяв вантажівки одного з японських виробників – заради більшої надійності і потужності. Зовнішність нового позашляховика взята частково у ЗІЛ-131 і автомобіля сімейства УАЗ-452. Ззаду був поставлений величезний бортовий кузов і оригінальна система вихлопу. Ємність встановлених паливних баків становила 300 л. Читайте також: У Польщі представили потужний автомобіль на базі ВАЗ-2106 (ФОТО) Як повідомляє сам інженер, він нітрохи не шкодує про витрачений на створення всюдихода часу і грошах – більш того, ГАЗ-66 стане не останньою його переробкою.