Huawei готується представити автомобільний бренд

Huawei буде виробляти запчастини та комплектуючі, ПЗ для автомобілів.

Джерела повідомляють, що компанія Huawei в сформованих непростих умовах продовжує розширювати свій бізнес в нових напрямках. Тепер Huawei націлена на автомобільний ринок.

Згідно з повідомленням NetEase, Huawei Technologies готується розширити свій бізнес за рахунок розробки, виробництва, продажу і обслуговування автомобільних запчастин та інших пов’язаних систем. З’явилися повідомлення про недавні інвестиції компанії і її інтерес до автомобільної промисловості.

Huawei розробляє нові технології, пов’язані з апаратним і програмним забезпеченням, а також 5G-обладнання для автомобілів. Huawei може розробити власний інтерфейс для автомобілів, щоб конкурувати з Google і Apple. Варто відзначити, що це не перший випадок, коли Huawei співпрацює з виробниками автомобілів.

Компанія зацікавлена в безпілотних автомобілях. Очікується, що саме цей сегмент буде активно рости в найближчі роки. Технологія 5G нарешті стала реальністю в розвинених країнах і значно розширить можливості безпілотних автомобілів. Також повідомляється, що Huawei може запустити окремий бренд, пов’язаний з автомобілями.

Поки що компанія не робила офіційної заяви про вихід в сегмент, однак очевидно, що Huawei шукає нові можливості на тлі того, як продажі її смартфонів знижуються.