Human Horizons показали дуже цікавий електрокар

Прем’єра автомобіля під назвою HiPhi X відбулася на Пекінському автосалоні.

Вперше концепт Human Horizon HiPhi X показали в 2019 році. Відтоді автомобіль досить серйозно змінився. Новинка являє собою суміш кросовера і мінівена. При першому погляді на модель помічаєш фари в формі «клешні лобстера», а також імітацію агресивних повітрозабірників, які до того ж підсвічуються. Задня частина також не позбавлена вишукувань у вигляді світлодіодної оптики зі складним малюнком.

Новий HiPhi X буде продаватися в чотирьох-і шестимісному варіанті. При цьому перший варіант стане найдорожчим в лінійці і обійдеться клієнтам як мінімум в 800000 юанів. Друга версія з трьома рядами сидінь буде коштувати дешевше — від 680000 юанів.

Якщо чотиримісний варіант оснащується роздільними кріслами на другому ряду, які мають максимальний рівень комфорту, то другий варіант має також два окремі крісла на другому ряду і два сидіння на третьому. Говорячи про салон можна згадати кількість екранів, в число яких можна записати приладову панель, екран мультимедійної системи, екран для задніх пасажирів і екран у переднього пасажира.

Що стосується технічної частини, то новий Human Horizon HiPhi X буде випускатися в задньо-і повнопривідному виконанні. При цьому інформація про мотори і їх кількість поки не розголошується. Зате відомо, що електрокар будуть оснащувати батареями з запасом ходу до 610 кілометрів. Також повідомляється, що модель оснастять просунутою системою напівавтоматичного водіння. Випуск новинки на ринок почнеться в кінці 2020 року.