Hyundai підлаштує седани до потреб ринку

Незважаючи на провальний перехід багатьох автовиробників на випуск кросоверів і позашляховиків, корейська марка бачить майбутнє і у седанаъ. Глава відділу глобальної стратегії і дизайну продуктів Hyundai, Kia і Genesis Томас Шемер розповів, що замість того, щоб повністю відмовитись від седанів, для автовиробників це більш розумний крок, щоб адаптувати їх відповідно до своїх уподобань клієнтів.

«Якщо ви запитаєте моя особиста думка, то відмова Ford, FCA і багатьох інших від седанів на користь позашляховиків буде великою помилкою. Всі зараз їдуть на позашляховиках, всі думають, що ринок седанів падає. Наш спосіб мислення полягає в тому, щоб диференціювати седани. Подумайте про стиль. Якщо зовнішній вигляд і відчуття седанів інші, то ви це змініть », – зазначив топ-менеджер. Однак південнокорейська марка продовжує інвестувати великі гроші в розробку позашляховиків і кросоверів.

Крім того, у Hyundai в даний час великий вибір SUV – Kona, Tucson, Santa Fe, Santa Fe XL і Palisade, а незабаром у продажу з’явиться компактний Venue.