Hyundai розсекретила ім’я свого нового кросовера

На автосалоні в Лос-Анджелесі в листопаді 2018 року відбудеться прем’єра флагманського кросовера марки Hyundai. Модель з трьома рядами сидінь отримає ім’я Palisade.

Hyundai розкрила першу інформацію про свій новий флагманський кросовер. Модель, про яку ми вже маємо деяке уявлення зі шпигунських фотографій і рендерів Motor1, офіційно буде називатися Hyundai Palisade.

Дослівно нове ім’я можна перекласти як “гряда скель біля узбережжя”, але в цілому, враховуючи традицію Hyundai іменувати свої автомобілі, тут можна угледіти відсилання до островів Pacific Palisade в Південній Каліфорнії – штаті, який стане одним з найбільших ринків для новинки.

8-місний кросовер з трьома рядами сидінь технічно буде уніфікований з соплатформенних Kia Telluride, який був показаний в передсерійному варіанті на тижні моди в Нью-Йорку і в вигляді декількох концепт-карів на виставці SEMA в Лас-Вегасі. Очікується, що всі зміни зведуться до іншого дизайну кузова і інтер’єру. За прогнозами, базовою версією стане передньопривідне виконання, а всі провідні колеса виявляться опцією. У лінійку моторів повинні увійти атмосферне бензиновий 290-сильний 3,3-літровий V6 і 400-сильна гібридна силова установка на основі 3,5-літрового бензинового V6.

Прем’єра Hyundai Palisade відбудеться на автосалоні в Лос-Анджелесі в листопаді 2018 року, а в продаж в США кросовер надійде влітку 2019 року.