Hyundai тестує дуже маленький кросовер

У США і на деяких інших ринках компанія продає Venue як модель, розташовану в лінійці під Kona, довжина якої складає всього 4044 міліметри. Однак Hyundai Venue не продається в Європі, але це тільки тому, що недавно анонсований Bayon буде просуватися туди як субкомпактний кросовер, ймовірно, на основі суперміні Hyundai i20.

Як виявилося, у Hyundai є плани на ще менший кросовер, який, ймовірно, «поміститься» в A-сегменті. Нібито під кодовою назвою «AX1», мініатюрний автомобіль був помічений користувачем Instagram Shingeun_pic десь в Південній Кореї, коли він знаходився на трейлері разом з іншим прототипом. Він більше схожий на крихітний хетчбек з високим дахом, квадратними колісними арками і короткими звісами.

Вважається, що чарівний маленький Hyundai розробляється в основному для Індії, але, згідно з останньою інформацією, він може продаватися і в деяких азіатських країнах. Щільний камуфляж добре приховує дизайн, хоча не може приховати химерну форму, що нагадує Suzuki Ignis. Створюється враження, що AX1 буде приблизно 3,8 метра в довжину, трохи довше, ніж найулюбленіший в Інтернеті позашляховик Suzuki Jimny.

Його назва, як і технічні характеристики, залишається загадкою. Імовірно, цей «мікроскопічний» кросовер їздить на тій же платформі, що і міський хетчбек Santro, який продається в Індії: у нього значний дорожній просвіт, що підходить для місцевих нерівних доріг, а ручки задніх дверей «заховані» в задній стійці.

Кросовер Hyundai початкового рівня, як очікується, буде пропонуватися з трициліндровим 1,0-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом і 1,2-літровим чотирициліндровим двигуном «атмосферником». Залежно від двигуна коробка передач буде 5-ступеневою механічною або автоматичною. Новачок може надійти в продаж в Індії в 2022 році.