Hyundai Tucson N Line з’явився на перших фото

У компанії Hyundai активно готуються до дебюту «спортивної» версії Hyundai Tucson наступної генерації, що отримала приставку «N-Line» в назві.

Спочатку крос збиралися презентувати на Женевському мотор-шоу, однак згодом плани бренду змінилися – прем’єру новинки відклали. Перші тизери кросовера Tucson N Line з’явилися ще в минулому місяці, днями ж в Мережу «злили» «живі» зображення дебютанта. Очікується, що всі доробки торкнуться лише зовнішності авто – дизайн SUV стане більш помітним і агресивним.

А ось технічна начинка моделі в перший час залишиться без змін. За прогнозами експертів, в майбутньому новий Tucson N Line обзаведеться модифікацією з 300-сильним двигуном. На знімках добре видно, що «оспортивленний» Tucson отримає ефектні шестикутні грати радіатора пористої структури, нові протитуманкт і ДГЗ, а також великий спойлер, габаритний повітрозабірник і декоративні хромовані вставки.

Салон авто, якщо вірити минулим тизерам, оформлять за допомогою шкіри з яскравою червоною прострочкою, а селектор КП обзаведеться логотипом «N» і червоною смугою.