Hyundai Venue названий найкомпактнішим кросовером марки

Компанія Hyundai на Нью-Йоркському автосалоні представила новітній кросовер Venue, який поповнить зростаючу модельну лінійку компанії і стане найбільш компактним SUV корейської марки.

Автомобіль оснащується 1,6-літровим чотирициліндровим двигуном Gamma Smartstream. Як повідомляє прес-служба Hyundai, дизайн нового Venue визначається компактними формами кузова, в яких втілюється актуальна інтерпретація фірмового стилю Hyundai. При погляді в профіль в очі кидаються потужні колісні арки і рельєфна поясна лінія, а каскадна решітка зі світлодіодними денними ходовими вогнями і кубічними фарами є вираженням нового фірмового вигляду передньої частини моделей Hyundai, який є також у Kona і Nexo.

Venue комплектується ефектними 17-дюймовими легкосплавними дисками поряд зі стандартними 15-дюймовими. У стандартну комплектацію Venue входять повністю складаються в пропорції 60/40 задні сидіння. Габарити Venue: довжина – 4036 мм, ширина – 1753 мм, висота – 1545 мм, колісна база – 2520 мм.

Автомобіль отримав безліч систем безпеки і зручностей преміум-класу. Новітня мультимедійна система Venue оснащується 8-дюймовим сенсорним екраном і дисплеєм камери заднього виду. В системі реалізована підтримка Apple CarPlay і Android Auto для зручної роботи з основними функціями смартфона, включаючи навігацію в додатках, потокову передачу аудіо і голосовий пошук.

Покупці також оцінять такі зручні рішення, як два роз’єми USB і 3,5-дюймовий РК-екран для відображення потрібної інформації, камеру заднього виду і телефонне підключення через Bluetooth.