JCB побив рекорд швидкості серед тракторів. Відео

У березні 2018 року в Книзі рекордів Гіннесса з’явився новий запис – найшвидший трактор з 5,7-літровим двигуном розігнався до 87,271 миль на годину, але тепер цей рекорд побитий.

Автомеханік і гонщик Гай Мартін розігнав модифікований сільськогосподарський трактор Fastrac JC Bamford Excavators до швидкості 103,6 миль в годину (167 км / год). Рекорд був встановлений на аеродромі Елвінгтон біля Йорка (Велика Британія). Орати тепер англійцям буде набагато веселіше, а час, що звільнився можна буде проводити не в жаркому полі, а в улюбленому прохолодному пабі.

Новий рекордсмен оснащений 7,2-літровим 6-циліндровим двигуном DieselMax, потужність якого досягає 1000 к.с. Команда інженерів Williams Advanced Engineering зробила трактор легшим і допрацювала аеродинаміку цього квадратного сільгоспзнаряддя. Слід очікувати появи цілого фільму, присвяченого виконану роботу і встановленим рекорду. Марного, але цікавого. «Це був відмінний день з JCB в Елвінгтон, грамотна робота з грамотними інженерами. Трактор відчував себе впевнено на злітно-посадковій смузі », – розповів Гай Мартін.

При встановленні нового світового рекорду швидкості трактора ніхто не постраждав, окрім самого трактора, який тепер, мабуть, на поле не заманиш.