Jeep Gladiator 2020 похвалився новою вихлопною системою

Тепер Jeep Gladiator 2020 модельного року може бути оснащений абсолютно новою вихлопною системою MagnaFlow, яка доступна в трьох різних конфігураціях.

Покупці можуть вибрати дві системи Cat-Back серії Street Series або систему Rock Crawler Series, розроблену для максимального кліренсу і оптимальної прокладки маршруту в умовах екстремального бездоріжжя. Обидві системи серії Street, за словами компанії, пропонують «зручну внутрішню ноту, що забезпечує достатній зворотний зв’язок з двигуном, при цьому, не роблячи небажаного шуму і глибокого звуку зовні».

Естетично у кожного є один задній полірований патрубок з нержавіючої сталі з боку водія, в той час як інший оснащений подвійним заднім наконечником з обробкою з чорного атласу під бампером. В обох системах використовуються 3-дюймові вигнуті трубки і овальний глушник, розмірами 5 “x 8” x 24 “.

Що стосується серії Rock Crawler, вона упакована таким чином, щоб задовольнити потреби клієнтів, яким необхідний додатковий простір для великих бамперів, броні, післяпродажного поновлення підвіски і інших екстремальних модифікацій шасі. Ця вихлопна система має єдиний прихований прямий патрубок з боку водія і навіть забезпечує більш агресивний зовнішній вигляд. У порівнянні з серією Street, Rock Crawler має вигнуту трубку діаметром 2,5 дюйма і овальний глушник того ж розміру.

Ціни на ці вихлопні системи починаються з 516,66 доларів, в той час як сам Gladiator 2020 року можна придбати за 33 545 доларів в США в специфікації Sport 4 x 4 і за 43 545 доларів – флагманський Rubicon 4 x 4.