Kia Sorento стане гібридом для України

109

Kia Sorento нового покоління, чия офіційна прем’єра відбудеться навесні нинішнього року, буде продаватися в Європі також в Україні в якості гібридного кросовера, повідомляє Sorento Club MQ4. Корейська кросовер отримає “м’яку” гібридну силову установку і підзаряджатися гібридну силову установку.

У «м’якого» гібрида буде 2,5 л мотор GDI потужністю 195 к.с. і 250 Нм крутного моменту, а також стартер-генератор. Скільки такий автомобіль зможе проїхати на одній електротязі – поки не відомо. Думаємо, що приблизно 50 км, як більшість сучасних «м’яких» гібридів.

Але більш цікава версія нового Sorento з заряджається гібридною силовою установкою – «1.6 TCI / GDI» для «MQ4 HEV». Судячи з цифр, ця гібридна силова установка буде не такою потужною, як очікувалося раніше.

1,6 л гібридна силова установка зараз є у Kia Niro, але ми впевнені, що у нового Sorento вона буде зовсім іншою. Раніше повідомлялося, що Sorento Hybrid і PHEV отримають невеликий турбодвигун і електромотор загальною потужністю близько 200 к.с.

Перехід на гібридні силові установки для компанії Kia змушений, так як в Європі діють суворі екологічні норми. Якщо автовиробник не вписується в екологічні норми, то йому доводиться платити великий штраф.