Kia Sportage кардинально змінить стиль: прототип попався під час тестів

Четверте покоління Kia Sportage з’явилося в 2015 році, а в 2018-му автомобіль пережив оновлення. Корейці люблять часту зміну моделей, так що вихід наступника не за горами. Робочий прототип нового Sportage вперше сфотографували під час тестів.

П’ятий Sportage підловили на Нюрбургринзі і в його околицях. Як і годиться першому виходу в світ, автомобіль ретельно обклеєний маскувальною плівкою. Але навіть так очевидно, що зовнішність популярного кросовера зазнає кардинальних змін.

Екстер’єр двох попередніх поколінь багато в чому зберігав спадкоємність. В першу чергу це стосувалося пропорцій кузова, форми бічного скла і задньої стійки. Тепер же дизайнери корейської марки вирішили позбутися від вантажу спадковості, так що перспективний Sportage п’ятої генерації намалювали з чистого аркуша.

Крізь маскувальну плівку виглядають гострі грані і незграбні форми — це навіює асоціації з Hyundai Tucson нового покоління, проте брати все одно виконані в різних стилях, про що свідчить хоча б відсутність бічних віконець позаду дверей у Sportage.

Технічних відмінностей між двома машинами буде не так багато. Вони розділять не тільки платформу, але і силові агрегати. Оскільки помічений на Нюрбургринзі автомобіль періодично їздив, не видаючи шумів, то він, ймовірно, є гібридом на базі турбомотора 1.6 T-GDI.

Одним з основних двигунів в США і ряді інших країн стане 190-сильний 2,5-літровий “атмосферник”, відомий, зокрема, по Hyundai Sonata.

Новий Sportage повинен дебютувати в квітні 2021 року.