Kia зробила на базі Sorento підкорювачів гір і пустель

Kia Motors зробила на базі середньорозмірного кросовера Sorento два ефектних шоу-кари — це підготовлені для екстремального бездоріжжя Yosemite і Zion: машини названі в честь двох мальовничих національних парків США.

Sorento Yosemite забарвлений в блідо-зелений металік з матовою поверхнею. Машина призначена для підкорення високогірних маршрутів, у неї величезний сталевий експедиційний багажник на даху, захист днища, додаткове освітлення над лобовим склом, а також позашляхові 32-дюймові шини на 20-дюймових дисках.

Sorento Zion створений для підкорення пустель. Кузов пофарбований глянсовою пісочною емаллю. На даху встановлено спеціальний розкладний багажник, який не допускає потрапляння піску і пилу всередину. Колеса тут також 32-дюймові.

Машини повинні були показати на виставці тюнінгу і аксесуарів SEMA 2020 року, але через коронавірус фізично цей захід не проводився, тому Kia Motors представила автомобілі віртуально. У виробництво такі модифікації запускати не планують, Kia лише продемонструвала можливості індивідуалізації серійної моделі.