Компанії Infiniti і Jeep змінили президентів

Глобальним президентом бренду Jeep призначений француз Крістіан Меньє. Менеджер вперше приєднався до групи FCA, а до цього 17 років пропрацював в Ніссані і останні чотири місяці очолював Infiniti.

«Я з великим задоволенням включаю Крістіана в команду лідерів, яку ми створюємо для просування FCA. Він привнесе додаткові сили і досвід. З нетерпінням чекаю продовження зростання бренду Jeep під його керівництвом », – заявив гендиректор групи Майк Менлі, колишній бос Джипа.

Меньє, в свою чергу, зазначив: «Це та компанія, якій я захоплювався здалеку. Бути частиною фірми Jeep – привілей для кого завгодно ».

Марка Infiniti повідомила, що Меньє «залишає компанію з особистих причин», щоб «використовувати інші можливості». Місце Крістіана тимчасово зайняв бельгієць Крістіан Ванденхенде (на фото), провідний директор Ніссана за якістю в статусі віце-президента.

Бренд Jeep після смерті Серджіо Маркіонне майже рік працював без безпосереднього керівника, стало бути, від призначення Меньє гірше Джіпа не стане. Інша справа – компанія Infiniti, гарячково змінює шефів на тлі падіння світових продажів (-5,2% за підсумками 2018 го) і відходу з ринків Західної Європи. Нагадаємо, що Роланд Крюгер, який стояв біля керма Infiniti близько п’яти років, перебрався в Dyson. І все це відбувається одночасно з реформою альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi після арешту Карлоса Гона.