Компанія Citroën показала незвичайний концепт-кар

За минулі роки ми побачили безліч цікавих концептуальних автомобілів, і багато хто з них були з компанії Citroën. Новий представник подібних машин від французького бренду отримав назву 19_19 Concept.

Він безумовно заслуговує одне із значущих місць серед своїх побратимів, і не тільки тому, що виглядає належним чином – екстер’єр новинки дуже футуристичний. Більшість концепт-карів отримують абстрактний дизайн, який як правило не може похвалитися якоюсь практичною формою і функціоналом.

Як заявляють представники компанії, концепт 19_19 є баченням майбутнього Citroën. У цьому випадку це бачення орієнтоване не на динамічне водіння, а на повний комфорт для далеких подорожей. Одне з багатьох яскравих описів свого концепту говорить «це справжня вітальня на колесах».

Дивлячись на опубліковані фотографії, легко зрозуміти, звідки взялася ця ідея – не дивлячись на обмежений простір, кабіна пропонує різні варіанти компоновки сидінь, на відміну від того, що ви можете знайти вдома. Передній пасажир отримує шезлонг, а задній диван – це плюшевий диван.

Що стосується водія, кажуть, що сидіння забезпечує «понад інтуїтивний комфорт», який відповідає потребам водія. Citroën каже, що концепт 19_19 в значній мірі натхненний авіацією. Автомобіль отримав гладке вітрове скло / лінію даху, що імітує безперервну форму кабіни літака. Кузов в деяких місцях прозорий, що дозволяє бачити механічні компоненти, такі як подвійні електродвигуни (по одному на кожну вісь). Що стосується потужності електроустановки, то вона складе 340 кіловат або 456 к.с. (800 Нм), чого достатньо для того, щоб електромобіль досяг швидкості 100 км / год приблизно за п’ять секунд.

Максимальна швидкість становить 200 км / ч, а запас ходу дорівнює 800 км.